Lenka Miriam Vyškovská

Numerologie, karmická numerologie, výklad karet.

https://www.tajemnysvet-miriamlafay.eu/
https://www.facebook.com/TajemnysvetuLeniMiriam

Již od útlého věku mne přitahovaly věci týkající se esoteriky, kdy nejvíce mne okouzlila numerologie spolu s výkladem karet. Oba dva způsoby věštění využívám nejen ve svém životě, ale i při pomoci druhým lidem, kteří moji pomoc potřebují.

Mojí doménou je pak tarot jako takový, který má kořeny až v prastarém Egyptě. Tarot je kouzelný tím, že v sobě skrývá mnohá tajemství.

V posledních letech jsem však propadla i minerálům ze kterých tvořím Korálky od čarodějky a hlavně číslům, tedy numerologii. Konkrétně pak té karmické a aktuálně jsem pilným studentem i Karmalogie, která je vskutku přesná a sedí jak hrnec na zadek. 😉

Narodila jsem se ve znamení Vah a dle čínského horoskopu jsem pak zemský Drak. Jsem energický člověk, který má své cíle jasně v hlavě srovnané a jde si za nimi po malých, ale jistých krůčcích.

Nejsem tu od toho, abych vám do puntíku vyvěštila, co vás čeká a nemine, ale jsem zde pro Vás, abych Vám mohla pomoci a ukázat, kterým směrem se vydat na křižovatkách života, protože jen my sami jsme zodpovědní za své kroky a také jsme strůjci svého bytí zde na Zemi.

S úctou a přáním všeho dobrého, Léňa (Miriam)

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: