Lucie Tomková – hudba pěti kontinentů – spontánní bubnování

Absolventka Celostní muzikoterapie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Zajímá se o různé přístupy muzikoterapie, které používá více jak 10 let ve své hudební a muzikoterapeutické praxi.  Muzikoterapeutka a výtvarnice, lektorka prožitkových hudebních a výtvarných projektů, hudebnice a zpěvačka tvořící relaxační koncerty a Zvukové koupele. Je muzikoterapeutkou ve speciálních zařízeních, ZŠ, MŠ, ústavech, kde pracuje celoročně s klienty od kojeneckého věku až po seniory a klienty ze všech zdravotních a sociálních skupin. Tvoří semináře pro pracovníky ve školství, v sociálních službách i pro veřejnost.

www.cestapropojeni.cz
www.zvukodilna.cz

Hudební nástroje přírodních národů 5 kontinentů

Pojďme se ponořit do zvuků prastarých hudebních nástrojů, které nás vylaďují na frekvence vnitřní pohody, zdraví a harmonie. Vyprávění s ukázkou hudebních nástrojů + relaxační spočinutí v harmonickém zpěvu a zvuku těchto hudebních nástrojů.         

Společné souznění s harmonickými hudebními nástroji

Společné souznění s harmonickými hudebními nástroji, společné bubnování s bubny djembe a šamanskými bubny. Návrat ke své přirozenosti, spontánnosti a radosti skrze jednoduché hudební nástroje na které umí hrát každý. Hudební nástroje k zapůjčení. Vstup zdarma v rámci vstupenky na...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: