Malvína Libochovická Laponiusová

Jdete cestou vyššího pokroku vědomí, cestou, která vede na přímo a nemá žádné překážky. Pokud Vy, pochopíte princip čistění a také mnohdy karmu, ale i příčiny potíží, které se objevily na Vašem tělem.

Pokud začnete s Malvínou Libochovickou Laponiusovou spolupracovat, pak se začnou dít zázraky Boží a Vy se osvobodíte od všech přítěží, které máte nejen ve své hlavě, ale i na svém těle. Proto je tak důležité pochopit svoji karmu, která se mnohdy otevírá i z prapodstaty a taky i z minulých životů. Protože, jak už je mnoha lidem známo, tak vědomí člověka si nese do dalšího těla otisk energie, tedy zkušenost, kterou v minulosti nepochopil. Malvína Libochovická Laponiusová Vás povede vysokofrekvenční energií takovou rychlostí, že v čase se dostanete přesně do místa, kde Vaše vědomí hledá vlastní pochopení.

Malvína Libochovická Laponiusová je vrchní léčitelka a je v pozici všech duchovních kalibrů. Vede lidi na přímo a také na přímo s nimi jedná, protože učí lidi pochopit svoji vlastní cestu, ale i jejich emoce, přetvářku, chamtivost a další formy negací, kterých je na Planetě Zemi opravdu hodně. A tak je ustanovena Boží radou, aby nejen čistila lidi, ale i léčitele, byť mohou být veřejně známí, ale chybí jím energetická síla, kterou k tomu, aby mohli léčit kvalitně a správně podle duchovních pravidel, tak jim v mnoha případech chybí. Ponižují přitom nejen sebe, ale i klienta, který z nevědomosti k nim přijde, protože neví, jak má vypadat opravdový léčitel. A tak se stále čistí a čistí a diví se, že musí pořád chodit k léčiteli, ale je to tím, že neví, že léčiteli chybí síla a mnohdy kompetence, aby mohl vědomí člověka dovést tak daleko jako Malvína Libochovická Laponiusová.

Léčení vysokofrekvenční energií se zlatými biofotony

Kvalita života přináší čistotu těla a mysli Jedná se o formu biochirurgie. Léčení je bezbolestné, bez vedlejších účinků. Formou vysokofrekvenční energie a biofotonů si tělo vytvoří přirozené obranné látky. Léčení s velkým efektem k trvalému odstranění problému. Přednáška je ojedinělá...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: