Martin Bartošek

Martin Bartošek

Dechové cviky a léčebné zvuky. Cvičení Osho divine healing a OM Chanting.

Cvičení Osho divine healing je kombinací čchi kungu a shintaido. Vzniklo v Oshově ašrámu. Účinek cvičení je několik dnů. Martin Bartošek je jediným cvičitelem v ČR. Zažijte OM chanting, mocnou skupinovou harmonizační techniku, kterou dnešnímu modernímu světu představil Paramhansa Šrí Svámí Vishwananda. Prostřednictvím prvotního zvuku stvoření ÓM, můžete ve svém životě nalézt mír a radost. Navraťte zpět harmonii sami sobě, přírodě i celému světu.

Martin Bartošek, duchovním jménem Devdas, je zkušený terapeut, cvičitel a lektor od roku 1997. Vzdělával se v ČR, Holandsku, Španělsku a Německu. Je držitelem titulu Ambassador for Peace. Jeho duchovní Mistr je Paramhansa Šri Svamí Vishwananda. Je certifikovaný terapeut Satori dýchání (rebirthing).

https://www.martinbartosek.cz/
https://www.instagram.com/martinbartosek.cz
www.satoridychani.cz

Martin Bartošek

Cvičení Osho divine healing a OM Chanting

sobota, 27.04.2024 od 17:00 do 17:45 - Brno: Baletní sál
Vstupné zdarma v rámci vstupenky na festival
Dechové cviky a léčebné zvuky. Cvičení Osho divine healing je kombinací čchi kungu a shintaido. Vzniklo v Oshově ašrámu. Účinek cvičení je několik dnů. Martin Bartošek je jediným cvičitelem v ČR. Zažijte OM chanting, mocnou skupinovou harmonizační techniku, kterou dnešnímu...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: