Mgr. Hana Šmídová

Ateliér Dotek – automatická kresba a písmo, olejomalba, tělové svíce, kurzy.

Objevila jsem v sobě schopnost pomáhat druhým rozvíjet jejich intuici, kreativitu, vnímat „neviditelné“ souvislosti –   a tím žít víc v souladu se sebou samým, s univerzem, v lásce, ve zdraví, s úsměvem.

Vedu kurzy a nabízím osobní poradnu. Nejčastější témata? Vztahy, zdraví, tvořivost – jak rozumět sám sobě i druhým, jak mohu něco v životě změnit, jak se naučit automatickou kresbu.

Při kurzech i poradně využívám vhledy automatickou kresbou či písmem, skrze přímé napojení do informačního pole, i své vlastní osobní poznání.  Konstelační prvky se mi spontánně propojily s automatickou kresbou a meditacemi do velmi účinné metody, tu zařazuji v kurzech Tři ženy v nás, Kvantová pastelka, i v osobních konzultacích nebo individuálních kurzech. Kurzy lektoruji od r. 2008 a za tu dobu jsem zjistila, že mám dar „vidět a vést“ – co který váš obrázek říká, co vám pomůže, když máte pocit, že vám něco nejde. A tak se vám během kurzu vynoří spousta aha-momentů. A pořád mě to s vámi baví.

Je nádherné vidět, jak lidem na kurzech září oči, co po jednom či dvou dnech dokáží.

www.a-kresba.cz
tel.: 737121258

AK I. – Otevření intuice + léčivé obrázky

Kurzy automatické kresby vám otevřou skryté schopnosti, cestu ke zdraví a sebevědomí a nový pohled na svět.

Schopnost automatické kresby máme všichni ukrytu v sobě – jde jen o to, najít k ní cestu, otevřít správná dvířka.

Na kurzech v sobě objevíte dosud utajené schopnosti, odnesete si svůj (možná první) automatický léčivý obrázek a nevšední zážitek. A také potkáte podobně naladěné lidi, jako jste sami. Po zkušenostech z minulých kurzů vím, že automatické obrázky umí vytvořit opravdu každý.

Po absolvování kurzu AK I. můžete přijít na pokračovací kurzy, na pořadí (tj. čísle kurzu) nezáleží. Můžete přijít na všechny, nebo si vybrat jen některé.

Automatická kresba

Automatická kresba, vztahy – co je skryté, jak mluví AK, zvědomění, vizualizace a energetická cvičení. Služby: Nabízím poradnu skrze automatickou kresbu a channeling – vztahy, osobní situace, doplňkově výklad karet. Lektoruji kurzy: Automatická kresba, Automatické písmo, Tělové svíce, Konstelační automatická...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: