Mgr. Veronika Pešková

Transpersonální psycholog, terapeut, hlubinná práce s energií.

Už se nechci bát aneb práce se strachy.

Každý člověk se v životě něčeho bojí. Bojí se opustit práci, která ho nebaví a nic mu nepřináší, opustit nefungující vztah, bojí se víc si věřit, nastavit si zdravé hranice tím, že řekne ano, nebo ne, bojí se říct pravdu o tom, co cítí, co prožívá, bojí se dělat věci, které by si přál…. Strachy jsou jedno z nejsilnějších a zároveň nejopomíjenějších témat každé doby. Pod vším, co se vám v životě nedaří, nebo s čím si nevíte rady, stagnujete či stojíte na místě, jsou ukryté strachy. Strachy doslova ovládají životy všem. Někdy skrytě, jindy přiznaně, v každém případě však pohlcují a člověk se díky nim stává nesvobodný a svázaný, ve svém životě zaseklý.

Lidé se s nimi naučili žít, naučili se jim podřídit celý svůj život a berou je tak nějak jako nepříjemnou, otravnou, ale přirozenou součást života.

Existuje však možnost jak se strachů zbavit a prožít svůj život ve svobodě, harmonii a lásce.

Pojďte společně se mnou pochopit své strachy v nejhlubší podstatě svého bytí.

Pojďte se s nimi naučit pracovat a změnit svůj život jednou pro vždy.

  • Úvod ke knize: Už se nechci bát
  • Pochopení strachů
  • Rozdělení strachů
  • Začátek práce se strachy

Už se nechci bát aneb práce se strachy

Transpersonální psycholog, terapeut, hlubinná práce s energií. Už se nechci bát aneb práce se strachy. Každý člověk se v životě něčeho bojí. Bojí se opustit práci, která ho nebaví a nic mu nepřináší, opustit nefungující vztah, bojí se víc si věřit,...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: