Michaela Horáková – Cesta srdcem

Meditace cesta srdcem provázena slovem a hudbou.

Každý z nás nosí v sobě to nejcennější, co dostal darem, své srdce. Meditace Cesta srdcem nás zavádí k naší vlastní podstatě, do našeho vlastního nitra, kde nacházíme pravdu a odpovědi na otázky, které nám každý den v našich životech přicházejí. Meditace bude řízená slovem a podbarvená hudbou.

Součástí mého programu bude i možnost zakoupení knihy Cesta mým srdcem, která pojednává o prožitcích mých minulých životů a provázanosti s životem současným.

Zastavíme-li se ve svých životech, uchopíme s láskou a důvěrou srdce do svých dlaní a budeme mu naslouchat, najdeme tam vše, co potřebujeme, protože veškeré tajemství a pravda je ukryta právě tam, v našem srdci.

Každý z nás nosí v sobě to nejcennější, co dostal darem, své srdce. Meditace Cesta srdcem nás zavádí k naší vlastní podstatě, do našeho vlastního nitra, kde nacházíme pravdu a odpovědi na otázky, které nám každý den v našich životech přicházejí.

Před 30 lety po absolvování holotropního dýchání se začaly v mém životě dít věci, které souvisely s mými minulými životy a dávaly mi odpovědi na to, jakou mají souvislost s mým současným životem. V knize jsou popsány prožitky, jejich pochopení, přijetí, ale také dary, kterých se mi dostalo. Kniha vypovídá také o tom, že se nám v životě dějí věci, které přehlédneme, které nemají na první pohled smysl, ale přesto jsou tady pro nás.

Meditace cesta srdcem provázena slovem a hudbou

Každý z nás nosí v sobě to nejcennější, co dostal darem, své srdce. Cesta srdcem nás zavádí k naší vlastní podstatě, do našeho nitra, kde nacházíme pravdu a odpovědi na otázky, které nám každý den v našich životech přicházejí. Meditace...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: