Michal Brozman

Michal Brozman kvůli úrazu opustil vrcholový sport a začal naplno rozvíjet své schopnosti, které ho provázely už od dětství. Nyní pomáhá jednotlivcům i firmám na cestě k úspěchu, píše knihy a pořádá semináře o numerologii.

„Můj dar, talent se vyvíjel a nyní je to „numerologie“. V čísle data narození vidím a vnímám celý životní příběh a podvědomé programy jedince, které mu opakovaně dávají stále stejné lekce života. Dále je to síla slov, která mají určitý vliv na psychiku a emoce lidí a proto se mi daří do knih, které vydávám, dávat život.“

https://michal-brozman.czhttps://www.facebook.com/Michal-Brozman-1506064249683734/

https://www.facebook.com/events/472541103463698

Na Astrovíkendu v sobotu 25.01.2020 (Brno SVČ Lužánky – Lidická 50) vystoupí s následujícími přednáškami:

Numerologie vztahů (12.15–13.15)

První část přenášky – besedy – osobního kouče, terapeuta, numerologa a spisovatele Michala Brozmana.

 • Numerologie partnerských vztahů
 • Co je „kód“ data našeho narození
 • Má spojitost číslo a barva, zvuk a frekvence?
 • Teorie principu charakteru v číslech
 • Má to souvislost s vznikem a příčinou nemoci a diagnóz?
 • Lze změnit svou frekvenci data narození?

Vstupné na přednášku 250 Kč. Více na http://www.facebook.com/events/472541103463698.

Partnerské vztahy (13.30–14.30)

Máme svůj osud ve svých rukou nebo s námi manipulují neznámé síly? Chceš dostat příležitost nahlédnout do své budoucnosti? Ukradli vám ji? Přijďte si jí vzít zpět. Na přednášce autora knihy „Všichni jsme princezna Diana“

 • Podíváme se do tvé budoucnosti. Na tvé vztahy.
 • Jak rozpoznat toho pravého pro mě z data narozeni.
 • Jak na vztahy?
 • Proč je nevěra a jak ji předejít?
 • Jak na sebedůvěru?
 • Jak naplnit své a jeho „potřeby“?
 • Jak mít harmonický vztah.

Autogramiáda knih autora.

Vstupné na přednášku 250 Kč. Více na http://m.facebook.com/events/472541103463698.

 

Autogramiáda knih autora.

 

Jmenuji se Michal Brozman.

Jsem tvůrcem svého života“.

Když mi bylo přibližně 6 let pronesl jsem následující větu: „Budu jednou léčit lidi“.

A tomuto se dnes skutečně věnuji, i když má cesta nebyla zcela přímá. Již od dětství jsem si připadal v mnoha ohledech jiný, ne lepší, ne horší, jednoduše mé tělo a mé pocity reagovaly jinak, jak je tomu u ostatních lidí. Nicméně postupem času jsem začal vrcholově sportovat a nechal jsem tyto schopnosti spát na několik let. Prošel jsem si však těžkým úrazem, který mě donutil se vrátit ke svým skrytým schopnostem a ty jsem začal následně rozvíjet. Věnoval jsem se studiu osobních věd, východní filosofii, klasické psychologii, neurolingvistice i záležitostem moderní fyziky. Několik let jsem se věnoval svému rozvoji, práci s energiemi a se svými talenty.

Největší zlom však přišel před 3 lety, kdy jsem měl setkání s něčím mimo náš svět. I pro mě samotného se jednalo o velmi zvláštní a těžko pochopitelný moment. Setkal jsem se se silami, o kterých jsem si myslel, že nemohou existovat, ale přesto jsem je zažil. A právě od té doby mohu léčit skutečně , jak jsem kdysi jako dítě řekl.

Své postřehy a úvahy o životě a vztazích jsem vložil do knih, které se staly bestsellery. Mezi mé knihy patří: Jak vzniká ne-moc aneb Pravdivost srdce, 50 vzkazů ženám a Jak se zbavit svého Ega?

Jsem milujícím člověkem, a pokud by jste hledali jedno slovo, kterým bych se charakterizoval, pak je to „Laskavost“.

Pokud jste se ocitli na těchto stránkách a dočetli je až sem, pak věřte, že nic není náhoda a měli jsme se právě nyní setkat. I já jsem potkával v pravý čas ty správné osoby, které se podílely na mém rozvoji a jsem jim za to velmi vděčen.

Přeji vám, ať se cítíte na mých stránkách příjemně, plni pohody a třeba se uvidíme osobně nebo prostřednictvím mých knih.
To je už čistě na vás, jen se zhluboka nadechněte a odpověď přijde již sama.

Přeji vám všem krásný život.

Michal
https://michal-brozman.cz

Michal Brozman: Nenechte nikoho zadupat to skvělé uvnitř vás

Michal Brozman kvůli úrazu opustil vrcholový sport a začal naplno rozvíjet své schopnosti, které ho provázely už od dětství. Nyní pomáhá jednotlivcům i firmám na cestě k úspěchu, píše knihy a pořádá semináře o numerologii.

O svém poslání léčit a pomáhat lidem jste věděl už od dětství. V čem spočívá Váš talent?

Můj dar, talent se vyvíjel a nyní je to „numerologie“. V čísle data narození vidím a vnímám celý životní příběh a podvědomé programy jedince, které mu opakovaně dávají stále stejné lekce života. Dále je to síla slov, která mají určitý vliv na psychiku a emoce lidí a proto se mi daří do knih, které vydávám, dávat život.

Slovo léčit nepoužívám, ale slovo „uzdravovat“ již ano. Je to zcela jinak působící slovo.

S jakými potížemi za Vámi lidé nejčastěji přicházejí? Co je častým tématem Vašich individuálních konzultací?

Jsou to témata všech možných úrovní a hloubek. Každý si píšeme svůj jedinečný příběh, a proto i naše „potíže“ mají velmi individuální schéma. Od otázek zdravotních potíží, přes vztahy s partnerem, partnerkou až po otázky přístupu ke svým dětem. Oblasti intimní, sexuality, proč jim to doma „neladí“ tak jak by si dotyčný přál.

Dále se často řeší oblast financí a hojnosti jako takové.

Ztišením bolesti zhasneme kontrolku daného orgánu těla, které na sebe upozorňuje, že v našem chování a myšlenkách je něco v nepořádku.

Říkáte „Vzít si prášek je jednodušší než změnit své myšlenky.“ Jaký vliv mají myšlenky na naše zdraví?

Myšlenky mají zcela zásadní vliv na naše zdraví. Jejich proměnou se nám změní mnoho oblastí v životě, které nám jinak vyvolávají frustrace, nespokojenost, úzkosti a deprese.

Dnes lidé říkají, že brát „antidepresiva“ je normální. Ne, není to běžné. Nejhorší možný stav je, když už si ani neuvědomujeme v jaké „systémové“ bolesti žijeme.

Pak známe diagnózu závažných nemocí a práškem je přece nemožné se dostat k primárnímu jádru, kdy to vzniklo. Lék je na tišení bolesti, nikoli na její „100% odstranění“.

Ztišením bolesti zhasneme kontrolku daného orgánu těla, které na sebe upozorňuje, že v našem chování a myšlenkách je něco v nepořádku. Ale lidé si vezmou raději prášek, aby mohli dělat, že se nic neděje. Že je vlastně vše v pořádku. Ale ono není.

Napsal jste knihu 50 vzkazů ženám. Můžete nám ji přiblížit? Co například ženám vzkazujete?

Na zadní straně knihy je napsán odkaz ve znění. „Nenechte nikoho zadupat to skvělé uvnitř vás. To světýlko života“.

Může to být naše radost ze života, naše sebevědomí, naše přání a touhy. Některým ženám se v životě přihodili opravdu velká psychická a fyzická příkoří.

Kniha je velmi pozitivní, ukazuje velký respekt a vděčnost k ženě jako takové. A je poselstvím, aby to žádná žena ještě nevzdala a když už je na pokraji odevzdanosti, tak kniha má velkou sílu v tom, že dává ženě naději, aby to ještě jednou „sama se sebou zkusila a dovolila si žít krásný život plný lásky“.

Další z vašich knih nese název Jak se zbavit svého Ega. O čem kniha je a proč je dobré zbavit se svého ega?

Stačí se podívat kolem sebe. Jak válčí lidé v partnerských vztazích. Ukazují vzájemně na chyby druhého a napadají se. To je „malé měřítko“. Pak ve světě spolu válčí státy o území, ropu, náboženství nerespektuje jiné náboženství a při tom nám mají jít za vzor.

Kniha je o tom, jak pracovat se svým egem. Jak se umí ego rafinovaně schovat do různých aspektů života. Práce s egem je proces na celý život a kniha je nám k tomu milým průvodcem.

Numerologie vztahů

První část přenášky – besedy – osobního kouče, terapeuta, numerologa a spisovatele Michala Brozmana. Numerologie partnerských vztahů Co je „kód“ data našeho narození? Má spojitost číslo a barva, zvuk a frekvence? Teorie principu charakteru v číslech Má to souvislost s...
Číst více

Partnerské vztahy

Máme svůj osud ve svých rukou nebo s námi manipulují neznámé síly? Chceš dostat příležitost nahlédnout do své budoucnosti? Ukradli vám ji? Přijďte si jí vzít zpět. Na přednášce autora knihy „Všichni jsme princezna Diana“ Podíváme se do tvé budoucnosti. Na...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: