Pavel Filipovský

Pavel Filipovský

Filipínské duchovní léčitelství je přímým přenosem léčivé duchovní energie ze Zdroje k člověku. Stejně tak jako automobil potřebuje servis, opravu, ladění a výživu, stejně tak fyzický i nefyzický organismus potřebuje servis, opravu, ladění a výživu. Při filipínském spirituálním léčení dochází k materializaci negativní energie. Materializace znamená zhmotňování nefyzických zátěží do fyzické podoby. Tímto procesem dochází k čištění nefyzického organismu a tím k očišťování fyzického organismu. Pokud zmizí nefyzická příčina nemoci, zmizí fyzický projev/ důsledek negativní energie, který sídlí ve fyzickém i nefyzickém organismu člověka. Světlo/ láska je jako saponát, který vstupuje do nejtemnějších koutů duše a individuálního vědomí člověka a čistí nefyzický organismus od psychické, mentální, duchovní zátěže.

Filipínský duchovní léčitel Josue Palitayan

Přednáška Pavla Filipovského vysvětluje stvoření člověka jako vibrační bytost, jak vzniká nemoc, jak lze nemoc odstranit, jak funguje filipínské duchovní léčení, kdo je filipínský duchovní léčitel.

Zdravý duch = zdravé tělo.

Pavel Filipovský

Filipínské duchovní léčení

Přednáška Pavla Filipovského vysvětluje stvoření člověka jako vibrační bytost, jak vzniká nemoc, jak lze nemoc odstranit, jak funguje filipínské duchovní léčení, kdo je filipínský duchovní léčitel. Zdravý duch = zdravé tělo. https://filipinskylecitel.eu           

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: