Radek Šimčík

Védská meditace

Jak se efektivně zbavit stresu? Je to tak snadné, jen vědět, jak na to a proč. Přijďte si poslechnout a zažít, jak vám může tisíci lety osvědčená a miliony lidí prověřená technika změnit (pohled na) život. Meditace umožňuje spuštění samoléčebných procesů. Dovolte tělu i mysli uzdravovat se tím nejpřirozenějším způsobem.

Na semináři na Astrovíkendu v Olomouci v sobotu 4.dubna od 10.15 – 11.45 vám inspirativní průvodce Radek Šimčík představí techniku Védské meditace. Je to jednoduchá až primitivní technika, která využívá přirozenosti naší mysli k tomu, aby se sama zklidnila a dala průchod blahodárným účinkům.

Mottem techniky je „čím míň se snažíš, tím víc to funguje, tím víc získáš“. Vyvolává to ve vás pochyby nebo otázky? Přijďte si pro jejich objasnění a naučte se zároveň jednoduchou verzi Védské meditace, kterou pak můžete každodenně používat. Pro ty z vás, kteří potom budou chtít prohloubit teorii i praxi, je určen kurz Védské meditace, jehož dlouholetým úspěšným lektorem je Radek Šimčík.

Védská meditace je velmi jednoduchá technika, která má silné a blahodárné účinky, jak na lidskou psychiku, tak pro tělo. Ne jen, že je vhodná pro každého, on ji skutečně každý může používat. Kurz vedený zkušeným lektorem zaručí, že po skončení a vlastně už během kurzu bude člověk meditovat a hlavně nic a nikoho k tomu nebude potřebovat. To nic znamená, že nepotřebuje žádné pomůcky, ale také ani klidné místo nebo meditační hudbu. To nikoho zase znamená, že tato meditace není řízená. Což má své výhody. Konečný cíl této meditace je, abychom se cítili a žili svůj život šťastně, zdravě a v pohodě. A to celý den a také den za dnem.

Základní motto této techniky je „Čím míň se snažíš, tím líp to funguje, čím míň se snažíš, tím víc získáš“. A to, že to tak je potvrzují milióny lidí po celém světě a také vědecké studie.

Úvodní seminář, který mám připravený pro účastníky Astrovíkendu

je takovou vstupní branou do světa meditace.  V semináři, se „snažím“ lidem vysvětlit PROČ vlastně chtějí meditovat. Obecně začínám tím, že lidem řeknu, že se musí starat sami o sebe, že to za ně nikdo neudělá. V rámci praktické části si odnesou jednoduchou techniku, kterou můžou hned (doma) používat. A kdo bude chtít jít hlouběji, tak může za kurz Védské meditace.

Védská meditace

Jak se efektivně zbavit stresu? Je to tak snadné, jen vědět, jak na to a proč. Přijďte si poslechnout a zažít, jak vám může tisíci lety osvědčená a miliony lidí prověřená technika změnit (pohled na) život. Meditace umožňuje spuštění samoléčebných...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: