Slávek Boura

Český moderátor, scénárista, tvůrce televizních a rozhlasových pořadů, zpěvák, skladatel, textař a šoumen 😊

Slávek je také tvůrce rádio a TV pořadů a dalších projektů. Po dokončení Pedagogické fakulty University Karlovy se věnoval vzdělávání těžce vzdělávatelných dětí a působil jako poradce pro problémové děti v Pedagogicko-psychologické poradně. V hudební branži jeho skupina E.A.P. získala titul Objev roku a Laureát Rockfestu v roce 1988. Vydal tři alba a uvedl vlastní muzikál Nos (1991). Poté 15 let působil v rádiích (Kiss 98 Fm, Nová Alfa) a televizích, odvysílal přes 3 000 hodin televizního živého vysílání v talk show, Např. Snídaně s Novou a Dobré bydlo (Nova), Pelmel (Top TV) a stovky hodin v zábavných pořadech, např. Rande, Vabank (Nova) a další. Hrál ve filmu Playgirls II, v divadelních představeních Dívčí válka, Quasimodo a v muzikálu Všechno na Mars. V současné době moderuje společenské akce, píše knihy a připravuje nové projekty i pro NF Oxara, jehož je spoluzakladatelem.

Mnozí z vás si vzpomenou, že Slávek moderoval několik našich festivalů, včetně toho v Praze (Reportáže z Astrovíkend Praha) a my jej znovu přivítáme, tentokrát jako moderátora nového festivalu Astrovíkend v Příbrami.

Slávek je nejen moderátor, ale také autor několika knih. Například Nahači (2010), populární kniha Nedamovský poltergesist (2017) Leo a Julie (2018).

Slávek miluje svou práci a každé jeho moderování je opravdu zážitek. Miluje dobré jídlo, pití a cestování k moři… syn námořníka se zkrátka nezapře 🙂

Více informací na www.facebook.com/profile.php?id=100063512143277 nebo www.databazeknih.cz/knihy/nedamovsky-poltergeist-340701 nebo cs.wikipedia.org/wiki/Slávek_Boura

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: