Soňa Samiera Výtvarová

Soňa Samiera Výtvarová

Jsem zvukoterapeutka, zvuková šamanka. Při práci s klienty využívám transformační energii, léčivou sílu zvuku a hlasu a vibraci tónů hudebních nástrojů. Pomáhám pročistit vše, co je připraveno odejít. Hluboko v buněčných strukturách přepisuji nefunkční vzorce, pročišťuji tělo, pracuji s duší i minulými životy.

Jméno Samiera je mé duchovní jméno a v překladu znamená Zlatý Anděl. Nese v sobě silné transformační a léčitelské schopnosti, které využívám při svých zvukových terapiích.

Harmonizace, léčení a odstranění vnitřních bloků pomocí zvukoterapie.
Přednáška o zvukoterapii, energii a léčivé síle zvuku. Praktické ukázky pro vyladění svého těla (odstranění bolesti těla, vyrovnání emocí). Prožitková a léčebná transformační zvukoterapie – vyladění a harmonizace duše, těla i mysli pomocí transformační energie, zvuku, speciálních pěveckých technik a harmonizačně laděných hudebních nástrojů.

https://samiera.cz/o-mne/

Soňa Samiera Výtvarová

Harmonizace, léčení a odstranění vnitřních bloků pomocí zvukoterapie

Přednáška o zvukoterapii, energii a léčivé síle zvuku. Praktické ukázky pro vyladění svého těla (odstranění bolesti těla, vyrovnání emocí). Prožitková a léčebná transformační zvukoterapie – vyladění a harmonizace duše, těla i mysli pomocí transformační energie, zvuku, speciálních pěveckých technik a...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: