Stanja Maria Nord

Stanja Maria Nord

Mystický a tajemný je fakt, že se často ocitáme v emočním chaosu. Spouštěčem negativních pocitů a činů je velmi často náš projevený karmický původ a jeho nevědomé vyzařování, jak do našeho těla tak i našeho okolí. Často ani nevíme proč, jsme smutní, energeticky a emocionálně vyčerpaní.

Jako věštkyně a spirituální Expertka pro Gipsy Spirit, pracuji na duchovním poli více než 30 let.

Díky četným kurzům ESP v oblastech šaminismu, analýzy aury, Čakrového systému, karma kouče, numerologie, astrologie, mentálního kouče jsem našla svůj smysl života a miluji svou profesi.

Jako integrační poradkyně v Rakousku, pomáham lidem v těžkých obdobích života.

Gipsy Spirit je Spirituální koncept kombinací částečně diplomovaných či certifikovaných naučených znalostí jako holistická poradkyně, výuky moderní energetiky a tradičního přenosu od mých předků.

Tarot, Lenormand, cikánské karty, výklad snů, osvícení karmy, numerologie, duchovní komunikace, telepatie, posmrtný život a smutek, harmonizace, meditace, Narur, kameny, bylinné rituály, magie úplňku a mnoho dalšího, můžete najen pro sebe poznat, ale také se naučit pro vaše zákazníky a klienty.

Dlohodobá duševní práce v Rakousku, Německu a ve Švýcarsku.

Přednáška: Karma v Praxi. Na této přednášce vám ráda vysvětlím, jak se zbavit negativní karmy. Jak se stát úspěšnou esoteričkou. Těším se na vás

Gipsy Spirit & Entertainment je program který se zabývá karmou, jeho analyzou a aktivní možnosti se negativní karmy zbavit. I mojí energetickou  šálku, ráda aktivně použiji, když si to bude váš čakrový systém přát.
Vycházím z dlouhodobé zkušenosti v Německu, Švýcarsku a Rakousku, ale ráda pracuji i v mé mateřské zemi.

www.wahrsagen.jetzt
Tarotstar.de
www.stanjamarianord.at

Kontakt: +436606883492, +420733217467

Stanja Maria Nord

Gipsy Spirit & Entertainment spirituální koncept zaměřený na očištění negativní karmy

neděle, 28.04.2024 od 12:00 do 12:45 - Brno: Baletní sál
Vstupné: 80 Kč
Numerologie, Viskonty Tarot, Lenormand a Gipsy Karty , astrologie, šamanismus, meditace. Energie vědomí i podvědomí, duševní a emocionální inventura. Mentalni Coaching vám může pomoci negativní život už během 7 dnů pozitivně změnit. Již přes 20 let vyučuji Karmický kód, který...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: