Zuzana Adam

Zuzana Adam

Magický rok Krysy (trvá až do 11. 2. 2021) – 2. pololetí a letící hvězda roku 2020-21 (energie letících hvězd se mění každý měsíc).

Co nám přinese rok Kovového Buvola 2021.

Zuzana Adam je koučem osobního rozvoje, osobním konzultantem a lektorem Feng Shui. Jejím osobním posláním je pomáhat lidem v osobním rozvoji a hledat s nimi možnosti, jak změnit svůj zítřek. Je autorkou online kurzu Feng Shui Academy, autorka knihy Osvoboďte se s Feng Shui, spoluautorka Feng Shui karet a mnoha dalších projektů. „Změňte své okolí a změníte svůj život“ je hlavním mottem akademie – začněte sami aktivně měnit svůj život skrze interiér. Buďte sami sobě Mistrem Feng Shui. Zuzana využívá své intuice a vnitřního instinktu k tomu, aby byla mostem mezi hmatatelnými věcmi běžného života a tím, co očima není vidět. Dokáže netradičně pohlédnout na váš život díky tomu, že si prohlédne váš byt či dům. Společně s klienty pak pomocí úpravy interiéru obohacuje jejich budoucnost. A to tak, aby dokázali uskutečnit nejlepší možnou variantu svého osudu – naplněnou štěstím, možnostmi, sny a především vědomím o smyslu života. Zároveň dokáže být nesmlouvavě energická a umí trefit „hřebíček na hlavičku“ s obdivuhodnou přesností osobního kouče.

Zuzana Adam je v ČR hlavní popularizátorkou metody Feng Shui. Má více než 15 let praxe, je zakladatelkou Adam Feng Shui a autorkou online kurzu Feng Shui Academy, Feng Shui pro Business, sebekoučovacích karet Sám sobě Mistrem a mnoha dalších projektů. Více na: www.adamfengshui.cz

Filozofie Adam Feng Shui

Srozumitelnost, uchopitelnost, konkrétní využití, méně teorie a více praktických příkladů je hlavní filozofií metody Adam Feng Shui. Jejím základem je interpretace umění Feng Shui pro život a jeho okamžitá využitelnost v každodenní praxi.

Rozsáhlá teoretická základna tisíciletých nauk a někdy obtížně uchopitelná asijská symbolika je srozumitelně vysvětlena tak, aby každý mohl pochopit eleganci a jednoduchost základních principů Feng Shui a byl schopen je ihned uplatnit ve svém životě.

Díky tomu je Adam Feng Shui přístupné každému, kdo chce být v harmonii se svým životním prostorem a čerpat z okolí sílu a podporu.

Zdroj: https://adamfengshui.cz/o-feng-shui-academy/ a https://adamfengshui.cz/zuzanaadam/#o-mne

Zuzana Adam

Zuzana Adam – Adam Feng shui

Nastartujte druhé pololetí transformačního roku Krysy První půlrok roku Krysy je za námi a když se ohlédnete, tak každý z nás uvidí, jak obrovský kus cesty, proměn a vystupování z komfortní zóny prošel. Nebo spíše s Krysou proběhl. Je čas...
Číst více
Zuzana Adam

Magický rok Kovového Buvola 2021

Co nám přinese druhé pololetí roku Kovového Buvola 2021? Jak nastavit proměny pro vaši hojnost, vztahy, životní cestu a vaše Já v tomto roce? Poodhalíme si silné stránky i úskalí roku Buvola 2021 a principy tohoto roku. Využijme rok 2021 na maximum – tak, abychom...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: