Co nám říká naše nemoc

Milo Mahdall

Proč ji mám a jak se nemoci navždy zbavit?

Opravdu to jde? Jde to třeba i bez léků? Jak se uzdravit a žít dál spokojený život?

Proč vlastně člověk dostane nemoc? Jsou nemocní skutečně bezmocní? Rozhodně ne! Když správně rozklíčujete to, co vám nemoc chce říct a co vás chce naučit.

Sám jsem si vše, co mě celý život potkávalo, většinou vyléčil díky změně myšlení a energií v těle.

Když je hlava blbá, trpí celé tělo.

Tohle věděli už naši moudří předkové. Přijďte najít kořeny bolestí a nemocí svých i vašich blízkých. Většina jich je v naší hlavě. A často i v minulých životech. Hlava – náš rozum, něco dělá blbě…. A my o tom často ani nevíme.

Sám jsem si prožil od dětství mnoho trápení a nemocí. Angíny i 8x ročně, migrény, voda v kolenou, velké bolesti kyčlí a kolen. Takové bolesti, že jsem nebyl ve svých 40 letech schopen se ani postavit na nohy nebo jít do schodů.

Podle rentgenu mám taky artrózu 4 stupně – levou kyčel zralou na operaci a pravou o jen o něco málo lepší. Jenže mě tyto bolesti přešly a nebolí mě nic. a dokonce ani tehdy, když s partnerkou protančíme celou noc.

Stačilo si změnit myšlení a blbě nastavené životní programy.

Taky mám za sebou životu nebezpečnou operaci roztříštěné plotýnky, kdy mi odštěpek píchal do míchy. Tu bolest bych nepřál ani Hitlerovi. Tehdy mi lékař řekl, že se může stát, že když se netrefí, nebudu už nikdy chodit nebo se budu do smrti počurávat.  Den po operaci nevěřil, v jak výborném stavu jsem. Psychicky i  tělesně.

Taky jsem prožil 3x kompletní vyhoření a kolaps organismu. A dostal se z toho. Sám.

Nebo např. vysoký cholesterol na úrovni přes 9. Tehdy mi má známá doktorka řekla, že mou kartu už vyřazuje z evidence, že se už spolu asi neuvidíme :-), protože jsem se neřídil vším, co mi řekla. Bylo mi 36 let. No a přestože dál jím maso, a občas i dobré škvarky, a jsem tu. A cholesterol mám O.K.

Taky jsem měl jsem velké křeče ve šlapkách i lýtkách. A mnoho různých strachů. K tomu deprese, paradentózu, vysoký tlak, reflux a překyselení žaludku.

Naposled jsem přežil smrtelnou verzi COVIDu. Měl jsem napadených 80% plic a k tomu oboustranný zápal plic. Rodině řekli, že tuhle kombinaci v 60 letech nemůžu přežít. Za 14 dnů jsem shodil 18 kg. Byl jsem v umělém spánku a na dýchacích přístrojích.

PŘEŽIL JSEM.

Probudil jsem se a uzdravil. A dokonce za 3 týdny. I přesto, že to se mnou lékaři vzdávali. Učil jsem se sice znovu chodit a nebyl jsem schopen unést ani kartáček na zuby, ale změna myšlení mi opět zachránila život.

Ve své poradně učím, že nemoci a bolesti jsou naši přátelé. Přátelé, kteří nás varují, abychom změnili svůj život k lepšímu. Dokud je čas.

Pokud to uděláme a spojíme svou práci na sobě s uměním správných lékařů, mohou naši přátelé – nemoci – klidně odejít. Mě se to zatím vždy podařilo. Na každém z nás záleží, zda si od nemoci dáme říci, či ne.

Tak se na vás těším, podíváme se spolu nemocím pěkně zblízka na zoubek, chcete? 😊

Účast na festivalech

Astrovíkend Zámek Litomyšl
neděle, 05.11.2023 od 12:15 do 13:00 - Knihovna
Vstupné: 80 Kč
Jiráskova 93, Záhradí, Litomyšl
Zámek Litomyšl (04.-05.11.)

Zámek Litomyšl

Lektor

Milo Mahdall
Kdo je Milo Mahdall? Jsem poutník na cestě věčností. Terapeut a vizionář napojený na informace z Akáši a od Stvořitele. Jsem jedna z nejstarších duší. I proto jsem prošel velmi tvrdou školou života. Takovou si má duše vybrala jako závěrečnou...