Milo Mahdall

Milo Mahdall

Kdo je Milo Mahdall?

Milo MahdallJsem poutník na cestě věčností. Terapeut a vizionář napojený na informace z Akáši a od Stvořitele.

Jsem jedna z nejstarších duší. I proto jsem prošel velmi tvrdou školou života. Takovou si má duše vybrala jako závěrečnou zkoušku své síly, vůle a odvahy. Odměnou za prožitou tíhu života, bolest a trápení mi bylo otevření mých darů. Schopnost napojení na jinak nedostupné informace od Stvořitele a schopnost  uzdravovat sebe i druhé skrze modrou Kristovu energii.

Skrze toto energetické působení je dána možnost odstranění bloků, traumat a bolestí v oblasti karmy, duše i těla.

Skrze své napojení „nahoru“ vám zprostředkuji odpovědi na nejdůležitější otázky vašeho světského i duchovního života, zdraví, rodiny, dětí, vztahů, peněz a úspěchu v byznysu či kariéře.

O mém napojení

Jsem trubka :-), jak říkám s humorem. „Ti nahoře“ vám něco chtějí říci a skrze mne to „dolů“ pro vás přichází jako zprávy a odpovědi. Vzkazy dostáváte díky mému silnému napojení na vaši duši, vaše Vyšší já nebo přes čisté napojení na Akášu a na Stvořitele.

Má intuice a schopnost „vidět jinam a dál“ se díky mé práci na sobě a čištění mých energií stále zkvalitňují. Mé předpovědi se už desítky let plní s přesností na 85–90 %. Díky napojení jsem s předstihem mnoha let předpovídal události, které se následně doopravdy staly. Mě, mým blízkým, ve světě nebo v životech mnoha mých klientů.

Ptejte na odpovědi, které jste doposud marně hledali.

Kontakt a více informací o Milovi:
telefon: 607 842 843 – pouze SMS nebo WhatsApp
mail: milo@mahdall.com
www.mahdall.com

Příběhy a poděkování klientů

To je úžasnej dar, jak ty vidíš situací, umíš vše člověku pomoct pochopit a rozklíčovat. Jsem moc vděčná, že jsi byl na mě tak hodnej a tolik jsi mi toho za tak krátkou chvíli vysvětlil. Měli by tě platit zlatem.

Dita O., Brno


Když jsem se s vámi loučila, přiznám se, měla jsem slzy v očích. Dodal jste mi takovou zvláštní radost během okamžiku, měla jsem pocit, že mluvím přímo s andělem strážným nebo jakoby se svým otcem. Měla jsem nutkání Vás na místě za to všechno obejmout, ale vyhrál ROZUM, který mi říkal, že se to přece jenom nehodí. Nedokážu Vám to ani slovy moc popsat, ale vy mě určitě chápete, jak to myslím.

S díky Alena. M.


Milo, chci vám říct, že po tom, co jsem si z vašeho vyprávění uvědomila, kolik jste v životě prošel utrpení a bolesti, kolik zlého jste zažil, jsem ráda, že jste to nikdy nevzdal. Jste pro mě v mých problémech živou inspirací.

Děkuji Iva K. Hradec


Povídání s tebou bylo zcela mimořádné. Dostat se už na první schůzce až k samotné podstatě všeho, čemu jsem roky nerozuměla, a co mi zatím nikdo neuměl vysvětlit, to není z oblasti běžných setkání. Vím, že jsem byla „silný kafe“ a že Tě naladění na mě stálo dost energie. Vážím si toho.

Marcela K.


Vaše podněty a doporučení přišly jako jasný signál v ten správný čas. Jste zhmotněním zásahu shůry, když už jsem vše začala vzdávat a balit.

Jarka V. Meziříčí


Přála bych světu více takových rytířů a bojovníků jako jste Vy. Rytířů, kteří nemají jen široká ramena, ale především širokou hruď a srdce, a ze kterých září mužská síla, která je správně nasměrovaná. Mužů, kteří mají tolik odvahy jako Vy a najdou v sobě dostatek lásky, aby chránili druhé před jejich vlastní hloupostí. Přeji Vám nádheru kolem sebe a stálou lásku kolem Vás.

Díky Iveta


Nikdy jsem nepoznala člověka tak plného pochopení. Vše, co jste mi řekl, byla pravda a já si konečně uvědomila věci, před kterými jsem dřív zavírala oči. Tím jste mi pomohl jako nikdo na světě, moc Vám za to děkuji.

Daniela G. Ostrava


Jste jiný než ostatní a děkuju nahoru za to, že jsem Vás potkala. Dívali se na mě, že jsem se svými názory divná a nechápali mě. Vám se ale nestydím cokoliv říct, prostě mi to jde, nemám žádné zábrany. Říct i to, za co bych se jinde styděla. A tak ze sebe dostávám to nejhorší – zábrany, bloky, všechno, co mi dřív nešlo odstranit. To, čeho jsem se chtěla dlouho zbavit.

Nejvíc mě osvobozuje to, že Vám můžu říct vše, co cítím a nad čím přemýšlím a že se mi už konečně za mé názory nikdo nesměje. Prostě se to ze mě vyleje a je mi líp. Cítím se vždycky lehčí, svobodnější a volnější. Jako bych ze sebe dostala tíhu.

Děkuji, že Vám mohu důvěřovat.

Miluše Š., Humpolec


… tak píšu, jak jsem slíbil. Vaše rady mi pomohly lépe se prosadit v zaměstnání i mezi známými. Neuměl jsem si dřív představit, že bych mohl být od lidí respektován, a dokonce požádán o radu, a to se mi děje stále častěji. Jste profesionál, jakých je skutečně málo. Doporučuji všem, kdo jako já bojují s malým sebevědomím a pocitem méněcennosti.

Radek P., Plzeň


Jsem za tebe vděčná. Děkuji všem, že nás tehdy dali dohromady. Dáváš mi odpovědi na cestu v bludišti života.

Romana K.


Tak, jak se Zdenek Pohlreich skvěle vyzná ve vaření, tak ty jsi takový Pohlreich lidských duší a osudů. Ty taky přijdeš, hned vidíš, co kde nefunguje a vážně i s humorem vysvětlíš, jak to udělat líp a kudy dál, aby se to zlepšilo. Hodně jsi mi pomohl. Přeji jen to dobré.

Kamila Radíková


Děkuji, že mě osud přivedl na Váš web. Nikdy jsem nebyla u nikoho tak empatického a plného pochopení. Vše, co jste mi řekl, byla pravda a já si konečně uvědomila věci, před kterými jsem dřív zavírala oči. Tím jste mi pomohl jako nikdo na světě, moc Vám za to děkuji.

Hana H. Ostrava


Milo, jenom díky tobě se mi otevřely pocity a intuice, a za to ti chci moc poděkovat. Teď už líp vidím všechno, čemu jsem nerozuměl, v práci i v soukromí. Děkuji, že jsi a že mi věnuješ svůj čas.

K. Kovács


Mili je jak expres. Pokud budete skutečně poslouchat, za hodinu se o něj dozvíte víc, než jinde za půl roku.

Jarmila Ř.


Vše, co jste mi poradil, abych při pohovoru na novou pozici použil, skutečně zabralo. Místo jsem dostal, a tak se s Vámi chci podělit o svou radost. Jste fakt profík. Díky moc za vše.

Radek N. Písek


Děkuji za Vaše rady. Nejdřív jsem se bála je použít a myslet taky trochu „sobecky“ na sebe, ale teď už týden po našem sezení mám v práci i doma větší respekt. To, co říkáte, skutečně funguje. Brzy se zase ozvu a budu ráda pokračovat.

Jiřina V. Bruntál


Vy jste mi otevřel oči a konečně vidím, jak věci kolem mě ve skutečnosti byly a proč nefungovaly. Myslela jsem si, že rozumím svému životu i sama sobě, ale teprve s Vámi jsem pochopila, jak hluboce jsem se mýlila. Jste úžasný a laskavý člověk, děkuji

Karolína J. Příbram


……. Este si spominam, ked ste mali prednášku v Trnave, pred Vianocami v hoteli Fenix, musela som odist skorsie kvoli detom. Skoda, ze som tam nebola, lebo v tej druhej polovici vraj vsetci dojatím plakali. Tak silné to pre nich bolo.

Ivana K.


„Zaměstnával jsem za svůj život tisíce lidí, ale neznám nikoho, kdo by na sobě makal s takovou vervou a s takovým nasazením. Nikoho, kdo by byl schopen udělat na sobě tolik velkých změn. Znám tě 12 let a každou chvíli mě tím, v čem jsi se zase posunul, překvapuješ. Říká se, že starého psa novým kouskům nenaučíš. Ty tohle tvrzení svým životem fakt popíráš.

J. Makovský


Takhle spokojenou jsem mámu už 20 let neviděl. Cos jsi mi s tou mámou provedl, ty kluku šikovná? Byla z tvojí terapie celá nadšená.

T. Klein


Vy jste nejlepší reklama sám na sebe. To, jak jste mi pomohl pochopit to, co jsem dřív nechápala a to, jak jste mě naučil se se svým okolím i sama se sebou poprat, to se nedá popsat. Vážení, to musíte zažít!

Doporučuji.

Eva M. Tábor

Milo Mahdall

Co svět i vás čeká od roku 2024 a dalších 20 let?

Předpověď, výklad a odpovědi na otázky. Informace důležité pro vztahy, život a také pro byznys, kariéru a podnikání. LIDSTVO A SVĚT ČEKAJÍ VELKÉ A REVOLUČNÍ ZMĚNY. UŽ BRZY BUDE VŠECHNO JINAK. Důležité informace, které vám pomohou pochopit a připravit se…...
Číst více
Milo Mahdall

Zajímá Vás, proč se jiným přání plní a právě Vám ne?

Chcete vědět, proč se vám neplní vaše sny, cíle a přání? Rádi byste věděli, jak si správně přát, aby vám to fungovalo? Odhalím vám tajemství, kterými si blokujete větší peníze, lásku, úspěch, kariéru a splnění toho, po čem toužíte. KONEC...
Číst více
Milo Mahdall

Milo Mahdall a přednáška na přání!

Přednáška na Přání!!! Ano můžete hlasovat přátelé!!! Které z následujících témat nakonec zvítězí??? Hlasovat můžete nejen na www.facebook.com/astrovikend a napsat nám do komentáře nebo do zprávy, ale můžete nám napsat na info@astrovikend.cz které z níže uvedených témat byste nejraději slyšeli na...
Číst více
Milo Mahdall

Co nám říká naše nemoc

Proč ji mám a jak se nemoci navždy zbavit? Opravdu to jde? Jde to třeba i bez léků? Jak se uzdravit a žít dál spokojený život? Proč vlastně člověk dostane nemoc? Jsou nemocní skutečně bezmocní? Rozhodně ne! Když správně rozklíčujete...
Číst více
Milo Mahdall

Energetická transformace a harmonizace k uzdravení mysli, duše i těla

Zajímá vás, proč máte bolesti? Kde jsou příčiny různých nemocí a zdravotních problémů? Proč jste byli, nebo jste nemocní? Proč se v životě trápíte a proč váš život nejde tím správným směrem, po kterém toužíte? Chcete pomoci sobě i svým...
Číst více
Milo Mahdall

Povídání o minulých životech a jejich vlivu na váš život, práci, vztahy a nemoci

Existují vůbec minulé životy? Je nebo není zbytečné se jimi zabývat? Víte, podle čeho můžete rozpoznat své minulé životy? A proč si minulé životy nepamatujete? Povím vám i zajímavé příběhy z mé poradny, které pomohly mým klientům a které důležitost...
Číst více
Milo Mahdall

Energetické léčení k uzdravení mysli, duše i těla

Zajímá vás, proč máte bolesti, proč máte zdravotní problémy a proč jste byli nebo jste nemocní?  Chcete se svých bolestí a nemocí zbavit? Toužíte po úlevě od bolestí? Chcete pomoci i svým blízkým? Přijďte za mnou.         
Milo Mahdall

Budoucnost a co nás čeká v letech 2024–2027 a dál?

Nejnovější upřesnění a informace o tom, co se bude dít v dalších letech, jak se zařídit, na co a na koho si dát pozor a proč. Věřit děsivým scénářům, které slyšíte kolem sebe nebo ne? Máte se bát války? Přijdou nové...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: