Milo Mahdall

Milo Mahdall

Vizionář a terapeut, trenér úspěšného života. Muž s rozšířeným vnímáním a viděním i tam, kam ostatní nevidí. Průvodce životem a kariérou.

Muž, který už dávno předpověděl momentální světovou krizi, Covid, pád Bitcoinu. Předpověděl i znehodnocení peněz a další významné události, které se už staly a teprve stanou ve světě i u nás. Předpověděl i vážnou nemoc Putina, Zemanův zdravotní stav a už v roce 1994 předpovídal třeba i to, co se dnes děje s důchody.

Vysvětlím, jak souvisí rok 2012 s vývojem v dalších letech a co a proč svět čeká a nemine. A hlavně se dozvíte, co s tím můžete udělat právě vy. Na co se máte připravit, čemu můžete věřit, čemu ne a zda se opravdu všichni musíme bát budoucnosti.

Milo Mahdall – průvodce životem i kariérou

Milo Mahdall – co svět i vás čeká od roku 2024 a dalších 20 let? Předpověď, výklad a odpovědi na otázky.

Informace důležité pro vztahy, život a také pro byznys, kariéru a podnikání.

LIDSTVO A SVĚT ČEKAJÍ VELKÉ A REVOLUČNÍ ZMĚNY. UŽ BRZY BUDE VŠECHNO JINAK.

Důležité informace, které vám pomohou pochopit a připravit se na všechno, co se bude dít. Informace, které pomáhají, aby se právě vám žilo líp.

Chcete se dozvědět, co nás čeká a co nás nemine v dalších letech a v „Nové době“? Jaké převratné události nás čekají? Co konkrétně s tím můžete udělat právě vy? Dozvíte se i to nejdůležitější, co potřebujete vědět. Komu se v „Nové době“ bude dařit, komu ne a proč.

Vyslechněte si předpověď, jakým směrem a proč se bude svět ubírat dalších 20 let. Co se bude dít a proč? Ověřené informace. Předpovědi Milo Mahdalla se už desítky let plní s přesností 85 – 90%!

Kontakt a více informací o Milovi:
www.mahdall.com
telefon: 607 842 843
mail: milo@mahdall.com

Milo Mahdall

Co svět i vás čeká od roku 2024 a dalších 20 let?

Předpověď, výklad a odpovědi na otázky. Informace důležité pro vztahy, život a také pro byznys, kariéru a podnikání. LIDSTVO A SVĚT ČEKAJÍ VELKÉ A REVOLUČNÍ ZMĚNY. UŽ BRZY BUDE VŠECHNO JINAK. Důležité informace, které vám pomohou pochopit a připravit se...
Číst více
Milo Mahdall

Zajímá Vás, proč se jiným přání plní a právě Vám ne?

Chcete vědět, proč se vám neplní vaše sny, cíle a přání? Rádi byste věděli, jak si správně přát, aby vám to fungovalo? Odhalím vám tajemství, kterými si blokujete větší peníze, lásku, úspěch, kariéru a splnění toho, po čem toužíte. KONEC...
Číst více
Milo Mahdall

Milo Mahdall a přednáška na přání!

Přednáška na Přání!!! Ano můžete hlasovat přátelé!!! Které z následujících témat nakonec zvítězí??? Hlasovat můžete nejen na www.facebook.com/astrovikend a napsat nám do komentáře nebo do zprávy, ale můžete nám napsat na info@astrovikend.cz které z níže uvedených témat byste nejraději slyšeli na...
Číst více
Milo Mahdall

Co nám říká naše nemoc

Proč ji mám a jak se nemoci navždy zbavit? Opravdu to jde? Jde to třeba i bez léků? Jak se uzdravit a žít dál spokojený život? Proč vlastně člověk dostane nemoc? Jsou nemocní skutečně bezmocní? Rozhodně ne! Když správně rozklíčujete...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: