Co svět i vás čeká od roku 2024 a dalších 20 let?

Milo Mahdall

Předpověď, výklad a odpovědi na otázky.

Informace důležité pro vztahy, život a také pro byznys, kariéru a podnikání.

LIDSTVO A SVĚT ČEKAJÍ VELKÉ A REVOLUČNÍ ZMĚNY. UŽ BRZY BUDE VŠECHNO JINAK.

Důležité informace, které vám pomohou pochopit a připravit se na všechno, co se bude dít. Informace, které pomáhají, aby se právě vám žilo líp.

Chcete se dozvědět, co nás čeká a co nás nemine v dalších letech a v „Nové době“? Jaké převratné události nás čekají? Co konkrétně s tím můžete udělat právě vy? Dozvíte se i to nejdůležitější, co potřebujete vědět. Komu se v „Nové době“ bude dařit, komu ne a proč.

Vyslechněte si předpověď, jakým směrem a proč se bude svět ubírat dalších 20 let. Co se bude dít a proč? Ověřené informace. Předpovědi Milo Mahdalla se už desítky let plní s přesností 85–90 %!

Kdo je Milo Mahdall?

Pro někoho je Milo je vizionář a muž, který už dávno předpověděl to, co se v posledních letech děje. Klimatické katastrofy, světovou krizi, pády bank, zvraty v ekonomice, Covid i pád Bitcoinu.

Předpověděl i znehodnocení peněz a další významné události, které se už staly a teprve stanou ve světě i u nás. Předpověděl i vážnou nemoc Putina, Zemanův zdravotní stav a už v roce 1994 předpovídal to, co až dnes děje s důchody.

Pro jiné zase zkušený člověk a médium, které lidem zprostředkovává kontakt s jejich duší a Bohem v nás i kolem nás. Milo také pomáhá odhalit příčiny vašich starostí a problémů a vyřešit život tak, aby se člověku ulevilo a žilo líp.

Už se těším na naše setkání…     Milo 🙂

Kdo je Milo Mahdall?

Poutník na cestě věčností. Nejstarší duše, muž s rozšířeným vnímáním a viděním i tam, kam běžně lidé nevidí.

Vizionář, terapeut a člověk, který svým energetickým léčením odstraňuje bloky a bolesti mysli, duše i těla. Pomáhá lidem najít odpovědi na nejdůležitější otázky smyslu jejich života: Kdo jsem, proč tu jsem a kam mám jít? Jak si srovnat život, vztahy i kariéru. Jak v sobě najít radost, odpuštění, lásku, sebelásku, spokojenost? A hlavně jak si splnit své cíle a to, o čem člověk sní a po čem touží.

Milo už v roce 2013 předpověděl momentální světové krize a problémy, přírodní katastrofy, které se dnes dějí, rozpadání velkých firem, které se začíná dít, v roce 2014 předpověděl Covid, pád Bitcoinu i zlata, který nyní probíhá. Předpověděl i znehodnocení peněz, které se stalo a další významné události, které se už staly a teprve stanou ve světě i u nás. Roky předem prognózoval i vážnou nemoc Gotta, Putina, Zemanův zdravotní stav a už v roce 1994 předpovídal třeba i to, co se teprve dnes děje s důchody.

Kontakt a více informací o Milovi:

www.mahdall.com
telefon: 607 842 843
mail: milo@mahdall.com

Účast na festivalech

Astrovíkend Brno
neděle, 16.04.2023 od 10:30 do 12:00 - Klubovna 20
Vstupné: 80 Kč
Lidická 50, Brno-střed-Černá Pole
Brno (15.-16.04.)

Brno Lužánky

Astrovíkend Zámek Litomyšl
sobota, 20.05.2023 od 13:30 do 14:15 - Seminární sál
Vstupné: 120 Kč
Jiráskova 93, Záhradí, Litomyšl
Zámek Litomyšl (20.-21.05.)

Zámek Litomyšl

Astrovíkend Brno
sobota, 21.10.2023 od 14:45 do 15:45 - Klubovna 20
Vstupné: 80 Kč
Lidická 50, Brno-střed-Černá Pole
Brno (21.-22.10.)

Brno Lužánky

Astrovíkend Zámek Litomyšl
sobota, 04.11.2023 od 14:45 do 15:45 - Seminární sál
Vstupné: 200 Kč
Jiráskova 93, Záhradí, Litomyšl
Zámek Litomyšl (04.-05.11.)

Zámek Litomyšl

Lektor

Milo Mahdall
Vizionář a terapeut, trenér úspěšného života. Muž s rozšířeným vnímáním a viděním i tam, kam ostatní nevidí. Průvodce životem a kariérou. Muž, který už dávno předpověděl momentální světovou krizi, Covid, pád Bitcoinu. Předpověděl i znehodnocení peněz a další významné události,...