Energetická transformace a harmonizace k uzdravení mysli, duše i těla

Milo Mahdall

Zajímá vás, proč máte bolesti? Kde jsou příčiny různých nemocí a zdravotních problémů? Proč jste byli, nebo jste nemocní? Proč se v životě trápíte a proč váš život nejde tím správným směrem, po kterém toužíte? Chcete pomoci sobě i svým blízkým?

Budeme si povídat o tom, jak si zharmonizovat své Já a tím uzdravit sebe i svůj život na všech úrovních.

Společně odhalíme, co vám blokuje energie důležité pro váš spokojený život a najdeme cestu k tomu, aby vám už bylo líp.

Mně na sobě už energetická harmonizace vedoucí k uzdravování mysli, těla i duše celá léta funguje.

Když je hlava blbá, trpí celé tělo.

To říkal můj děda. A měl pravdu. Mysl i tělo, to je spousta proudících energií. Když naše myšlenky a programy tyto energie blokují, přijdou nemoci, nebo nám nastanou v životě problémy. Když tyto bloky odstraníme, energie se znovu rozproudí a mysl, duše i tělo se uzdraví.

Za svůj život jsem měl mnoho zdravotních problémů i velmi těžkých nemocí. Ze všeho jsem se uzdravil. Sám a bez prášků. Řeknu vám, jak.

Uzdravování skrze transformaci myšlení a léčivé energie vesmírného vědomí všeho.

To je dar, se kterým jsem se postupně naučil pracovat. Nejdříve jsem léčil sám sebe. Vyšlo to. Skrze transformaci lidské mysli nám tyto energie pomáhají uzdravit kompletní podsatu člověka. Pokud to se sebou myslíte vážně a jste připraveni na změnu, bude i vám pomoženo.

Díky energii vědomí všeho může i krátká doba našeho setkání působit blahodárně, zklidňovat a rozpouštět bolesti a traumata, která v sobě máte. Během našich setkání může pro ty, kdo jsou připraveni, docházet k odlehčení, uvolňování a uzdravování toho, co blokuje vás i to, po čem toužíte.

Kontakt a více informací o Milovi:
www.mahdall.com
telefon: 607 842 843
mail: milo@mahdall.com

Účast na festivalech

Astrovíkend Kolín
sobota, 20.04.2024 od 10:15 do 11:00 - Komorní sál
Vstupné zdarma v rámci vstupenky na festival
Zámecká 109, Kolín I
Kolín (20.04.)

Městský společenský dům v Kolíně

Lektor

Milo Mahdall
Kdo je Milo Mahdall? Jsem poutník na cestě věčností. Terapeut a vizionář napojený na informace z Akáši a od Stvořitele. Jsem jedna z nejstarších duší. I proto jsem prošel velmi tvrdou školou života. Takovou si má duše vybrala jako závěrečnou...