Energetické (kvantové) změny v souvislostech – vliv na nás a jak s „tím“ pracovat

Zlatko Štěpina

Ochrana, čištění a posílení pozitivních energií.

Změny za posledních 10 měsíců jsou v Čechách a na Moravě nejsilnější od roku 2016, kdy začaly probíhat postupně i skokově na celé Zemi v souvislosti se změnou působení Zdroje po 21.12.2012. Energetické vlivy a čištění osob, prostor a předmětů.

Poslední 2 roky proběhlo spousta energetických změn i kvantových skoků. Na některé osoby působí pozitivně – zlepšuje se nálada, zdraví, zvýšila se intuice atp., ale na mnohé to působí obráceně – výkyvy nálad, skepse, „něco se děje“, častější stres, deprese či úzkost z „něčeho“. Dějí se věci, o kterých nemůžete s nikým otevřeně hovořit.

Tyto změny působí na naše energetická těla a způsobují nejen psychické, ale i zdravotní potíže. Mají vliv na vše živé (lidé, přírodu) a také na naše obydlí, zahrady i věci.

Pocítili jste nějaké změny za poslední období?  Rok, dva..

Změny nálad, psychických stavů? Zhoršila se celková pohoda?

Máte výkyvy psychiky – myšlenek, emocí?

„Něco se děje“ a nevíte co?

Dějí se věci, o kterých nemůže s nikým hovořit?

Zažíváte (občas) depresi, úzkost, tlak…?

Vnímáte více okolí a negativní vlivy? Energetické napětí?

Změnil se zdravotní stav?

Pociťuje se změny ve svém domově? Práci, kanceláři? Na zahradě nebo třeba na oblíbených místech?

Povíme si o energetických změnách, jejich působení a vlivu na nás, na celou přírodu i naše obydlí a věci. Detailněji si probereme různé průběhy vlivů, možné způsoby ochrany a eliminaci vlivů, vč. čištění od negativních energií a Bytostí.

Co to je Nová kvantová terapie – Diamantová kvantovka. Jak funguje a co jejím prostřednictvím lze ještě uzdravovat, čistit a harmonizovat.

Po dobu Astrovíkendu je možná konzultace u stolu v předsálí.

Účast na festivalech

Astrovíkend Brno
sobota, 27.04.2024 od 11:00 do 11:45 - Klubovna 20
Vstupné: 100 Kč
Lidická 50, Brno-střed-Černá Pole
Brno (27.-28.04.)

Brno Lužánky

Lektor

Zlatko Štěpina
Zlatko Štěpina, kvantová terapie a kvantování. Jsem. Tady a teď. Jsem průvodce a rádce druhým na Cestě Života. Mé Bytí je uzdravovat druhé a pomáhat k jejich vzestupu do vyšších vibrací, nalezení skutečného Bytí a Žití. Opravdového štěstí, radosti, svobody,...