Hlubinná harmonizace®

Prezentace produktů značky Hlubinná harmonizace®.

Hlubinná harmonizace – tato známka ochraňuje celou širokou škálu našich produktů. Přednáška se bude týkat celé široké škály produktů, které v současné době nabízíme: harmonizační obrazové reprodukce (viz www.eshop-hanyart.eu), hudební nástroje k harmonizaci a léčivou hudbu (http://www.hlubinnaharmonizace.com/vsechny-produkty/) a hlavním produktem, který chceme představit veřejnosti, je novinka: VODNÁŘSKÉ AFIRMAČNÍ KARTY, viz www.vodnarskekarty.cz. Zejména o tomto produktu, díky kterému se mohou lidé sami léčit, se chceme věnovat i na přednášce v rámci Astrovíkendů.

Metodika Hlubinné harmonizace přináší i postupy, které slouží k vytváření terapeutických setů z Křišťálových mís. Všechny tyto sety jsou chráněny obchodní značkou Hlubinná harmonizace®.

KŘIŠŤÁLOVÉ MÍSY

ODBORNÉ AKCE – ŠKOLENÍ

Základním stavebním prvkem pro všechny terapeutické sety z Křišťálových mís je CHROMATICKÝ SET, který jsem vytvořila pro specifické Hlubinně-harmonizační účely a vychází z něho veškeré další sety včetně DIATONICKÉHO (tzv. Oktávového), dílčí specifikované sety a Křišťálové planetární sety.

V průběhu mé dlouholeté hudebně-terapeutické praxe jsem vyzkoumala, že k funkčnosti terapeutických setů nestačí pouze dokonalé vzájemné zvukové ladění mís (vyvážená vztahová – intervalová linie), ale tomuto zvukovému ladění musí odpovídat i dokonale vystavěná linie prostorová (přenos zvuku do prostoru v určitých frekvenčních stopách).

K tomu aby hudební, harmonizační, relaxační účinek zvukové vlny byl trvalý, je nutno docílit kódování nástrojů k harmonizaci do absolutní rovnováhy jingové a jangové složky.

www.hlubinnaharmonizace.com

Účast na festivalech

Astrovíkend Olomouc
sobota, 12.10.2019 od 09:00 do 09:45 - Sloupový sál
Vstupné: 80 Kč
Sokolská 7, Olomouc
Olomouc (12.-13.10.)
Astrovíkend Brno
sobota, 19.10.2019 od 09:00 do 09:45 - Klubovna 20
Vstupné: 80 Kč
Lidická 50, Brno-střed-Černá Pole
Brno (19.-20.10.)

Brno Lužánky

Astrovíkend Zámek Litomyšl
sobota, 02.11.2019 od 17:00 do 18:00 - Sál 2
Vstupné: 75 Kč
Jiráskova 93, Záhradí, Litomyšl
Zámek Litomyšl (02.-03.11.)

Zámek Litomyšl

Astrovíkend Zámek Litomyšl
Jiráskova 93, Záhradí, Litomyšl
Zámek Litomyšl (24.-25.07.)

Zámek Litomyšl

Astrovíkend Brno
Lidická 50, Brno-střed-Černá Pole
Brno (11.-12.09.)

Brno Lužánky

Lektor

Prezentace produktů značky Hlubinná harmonizace®. Metodika Hlubinné harmonizace přináší i postupy, které slouží k vytváření terapeutických setů z Křišťálových mís. Všechny tyto sety jsou chráněny obchodní značkou Hlubinná harmonizace® KŘIŠŤÁLOVÉ MÍSY ODBORNÉ AKCE – ŠKOLENÍ Základním stavebním prvkem pro všechny terapeutické...