Mgr. Hana Antonínová

Prezentace produktů značky Hlubinná harmonizace®.

Metodika Hlubinné harmonizace přináší i postupy, které slouží k vytváření terapeutických setů z Křišťálových mís.

Všechny tyto sety jsou chráněny obchodní značkou Hlubinná harmonizace®

KŘIŠŤÁLOVÉ MÍSY

ODBORNÉ AKCE – ŠKOLENÍ

Základním stavebním prvkem pro všechny terapeutické sety z Křišťálových mís je CHROMATICKÝ SET, který jsem vytvořila pro specifické Hlubinně-harmonizační účely a vychází z něho veškeré další sety včetně DIATONICKÉHO (tzv. Oktávového), dílčí specifikované sety a Křišťálové planetární sety.

V průběhu mé dlouholeté hudebně-terapeutické praxe jsem vyzkoumala, že k funkčnosti terapeutických setů nestačí pouze dokonalé vzájemné zvukové ladění mís (vyvážená vztahová  – intervalová linie), ale tomuto zvukovému ladění musí odpovídat i dokonale vystavěná linie prostorová (přenos zvuku do prostoru v určitých frekvenčních stopách).

K tomu aby hudební, harmonizační, relaxační účinek zvukové vlny byl trvalý, je nutno docílit kódování nástrojů k harmonizaci do absolutní rovnováhy jingové a jangové složky.

Hlubinná harmonizace®

sobota, 12.10.2019 od 12:15 do 13:00 - Olomouc: Sloupový sál
Vstupné: 80 Kč
sobota, 19.10.2019 od 09:00 do 09:45 - Brno: Divadelní sál Ornis
Vstupné: 80 Kč
sobota, 02.11.2019 od 17:00 do 18:00 - Litomyšl: Sál 2
Vstupné: 75 Kč
Prezentace produktů značky Hlubinná harmonizace®. Metodika Hlubinné harmonizace přináší i postupy, které slouží k vytváření terapeutických setů z Křišťálových mís. Všechny tyto sety jsou chráněny obchodní značkou Hlubinná harmonizace® KŘIŠŤÁLOVÉ MÍSY ODBORNÉ AKCE – ŠKOLENÍ Základním stavebním prvkem pro všechny terapeutické...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: