Koncert – meditace s Křišťálovými mísami

Hlubinná harmonizace je nový mystický směr, který je formou rozvoje vlastní osobnosti na základě propojení duchovního a hmotného života pomocí univerzálních informací, znalosti univerzálních zákonů a působení vibrace zvuku a barvy. Autorkou metody je Mgr. Hany Antonínová.

Metodika Hlubinné harmonizace přináší i postupy, které slouží k vytváření terapeutických setů z Křišťálových mís. Všechny tyto sety jsou chráněny obchodní značkou Hlubinná harmonizace®

KŘIŠŤÁLOVÉ MÍSY – Základním stavebním prvkem pro všechny terapeutické sety z Křišťálových mís je CHROMATICKÝ SET, který byl vytvořen autorkou pro specifické Hlubinně-harmonizační účely a vychází z něho veškeré další sety včetně DIATONICKÉHO (tzv. Oktávového), dílčí specifikované sety a Křišťálové planetární sety.

V průběhu své dlouholeté hudebně-terapeutické praxe Mgr. Hany Antoninova vyzkoumala, že k funkčnosti terapeutických setů nestačí pouze dokonalé vzájemné zvukové ladění mís (vyvážená vztahová  – intervalová linie), ale tomuto zvukovému ladění musí odpovídat i dokonale vystavěná linie prostorová (přenos zvuku do prostoru v určitých frekvenčních stopách). K tomu aby hudební, harmonizační, relaxační účinek zvukové vlny byl trvalý, je nutno docílit kódování nástrojů k harmonizaci do absolutní rovnováhy jingové a jangové složky.

Účast na festivalech

Astrovíkend Zámek Litomyšl
neděle, 10.04.2022 od 10:15 do 11:15 - Kongresový sál
Vstupné: 80 Kč
Jiráskova 93, Záhradí, Litomyšl
Zámek Litomyšl (09.-10.04.)

Zámek Litomyšl

Astrovíkend Olomouc
sobota, 07.05.2022 od 11:45 do 13:15 - Sloupový sál
Vstupné: 80 Kč
Sokolská 77, 779 00, Olomouc
Olomouc (07.05.)

Lektor

Prezentace produktů značky Hlubinná harmonizace®. Metodika Hlubinné harmonizace přináší i postupy, které slouží k vytváření terapeutických setů z Křišťálových mís. Všechny tyto sety jsou chráněny obchodní značkou Hlubinná harmonizace® KŘIŠŤÁLOVÉ MÍSY ODBORNÉ AKCE – ŠKOLENÍ Základním stavebním prvkem pro všechny terapeutické...