Meditace a šaktipat – energetická transmise z duše do duše

Abhišék je prastarý védský rituál, skrze který jsou vytvářeny jemné, pokojné vibrace. Princip abhišéku spočívá v polévání silového předmětu – v tomto případě Šivalingamu – vodou nebo jinými tekutinami zastupující element vody a ve společném odříkávání manter. Abhišék má velmi uvolňující a osvobozující účinky – je to jako bychom omývali vlastní duši a očišťovali ji od veškeré bolesti, karem a negativní energie.

Meditace

Nakonec se v meditaci společně ponoříme do hlubokého ticha, které nás otevře pro příjem vysoké kosmické energie prostřednictvím šaktipatu na třetí oko.

Šaktipat

Šaktipat je technika přenosu energie z duše do duše vycházející z tradice dávných indických mistrů. Člověk, který již díky určitým duchovním procesům vybudoval svůj vlastní energetický systém, může předat šakti – sílu a energii své duše – druhému a podpořit ho tak v dalším rozvoji přirozeného potenciálu jeho duše… Tak jako jedna hořící svíčka zapaluje druhou.

Přidejte se k nám, vybijte starou energetickou zátěž a naplňte svou duši hlubokým tichem a mírem.

Účast na festivalech

Astrovíkend Brno
sobota, 20.10.2018 od 11:30 do 12:30 - Terasa – venkovní program
Vstupné zdarma v rámci vstupenky na festival
Lidická 50, Brno
Brno (20.-21.10.)

Brno Lužánky

Astrovíkend Olomouc
neděle, 14.10.2018 od 11:00 do 12:30
Vstupné zdarma v rámci vstupenky na festival
Horní náměstí 5, Olomouc
Olomouc (13.-14.10.)

Lektor

Program „Dary matky Indie – věda duše a osvícení” připravuje tým Šrí Káléšvarova centra Brno. Tvoří ho Šrí Káléšvarovi studenti a certifikovaní učitelé, kteří jsou na této cestě v průměru již deset let a mohli tak s tímto věděním učinit...