Milo Mahdall a přednáška na přání!

Milo Mahdall

Přednáška na Přání!!! Ano můžete hlasovat přátelé!!!

Které z následujících témat nakonec zvítězí??? Hlasovat můžete nejen na www.facebook.com/astrovikend a napsat nám do komentáře nebo do zprávy, ale můžete nám napsat na info@astrovikend.cz které z níže uvedených témat byste nejraději slyšeli na Astrovíkendu v Litomyšli!

Vítězné téma zveřejníme na našem www.facebook.com/astrovikend a www.instagram.com/astrovikend_ezo_festival v pátek 04.11.2023, abyste věděli, na co se můžete v sobotu v Litomyšli těšit, takže sledujte naše stránky!!!

Pro vybranou přednášku pište na info@astrovikend.cz nebo do komentářů na www.facebook.com/astrovikend nebo sms ve tvaru TEMA 1, TEMA 2, TEMA 3, TEMA 4 na tel +420 603 829 222 (sms nepodléhají žádným poplatkům ani nejsou dárcovskými sms dle zákona)

Vybírat můžete z níže uvedených témat:

Téma 1) Co mi chce říct moje nemoc?

Proč ji mám a jak se nemoci navždy zbavit?

Opravdu to jde? Jde to třeba i bez léků? Jak se uzdravit a žít dál spokojený život?

Proč vlastně člověk dostane nemoc? Jsou nemocní skutečně bezmocní? Rozhodně ne! Když správně rozklíčujete to, co vám nemoc chce říct a co vás chce naučit.

Sám jsem si vše, co mě celý život potkávalo, většinou vyléčil díky změně myšlení a energií v těle.

Když je hlava blbá, trpí celé tělo.

Tohle věděli už naši moudří předkové. Přijďte najít kořeny bolestí a nemocí svých i vašich blízkých. Většina jich je v naší hlavě. A často i v minulých životech. Hlava – náš rozum, něco dělá blbě…. A my o tom často ani nevíme.

Sám jsem si prožil od dětství mnoho trápení a nemocí. Angíny i 8x ročně, migrény, voda v kolenou, velké bolesti kyčlí a kolen. Takové bolesti, že jsem nebyl ve svých 40 letech schopen se ani postavit na nohy nebo jít do schodů.

Podle rentgenu mám taky artrózu 4 stupně – levou kyčel zralou na operaci a pravou o jen o něco málo lepší. Jenže mě tyto bolesti přešly a nebolí mě nic. a dokonce ani tehdy, když s partnerkou protančíme celou noc.

Stačilo si změnit myšlení a blbě nastavené životní programy.

Taky mám za sebou životu nebezpečnou operaci roztříštěné plotýnky, kdy mi odštěpek píchal do míchy. Tu bolest bych nepřál ani Hitlerovi. Tehdy mi lékař řekl, že se může stát, že když se netrefí, nebudu už nikdy chodit nebo se budu do smrti počurávat.  Den po operaci nevěřil, v jak výborném stavu jsem. Psychicky i  tělesně.

Taky jsem prožil 3x kompletní vyhoření a kolaps organismu. A dostal se z toho. Sám.

Nebo např. vysoký cholesterol na úrovni přes 9. Tehdy mi má známá doktorka řekla, že mou kartu už vyřazuje z evidence, že se už spolu asi neuvidíme :-), protože jsem se neřídil vším, co mi řekla. Bylo mi 36 let. No a přestože dál jím maso, a občas i dobré škvarky, a jsem tu. A cholesterol mám O.K.

Taky jsem měl jsem velké křeče ve šlapkách i lýtkách. A mnoho různých strachů. K tomu deprese, paradentózu, vysoký tlak, reflux a překyselení žaludku.

Naposled jsem přežil smrtelnou verzi COVIDu. Měl jsem napadených 80% plic a k tomu oboustranný zápal plic. Rodině řekli, že tuhle kombinaci v 60 letech nemůžu přežít. Za 14 dnů jsem shodil 18 kg. Byl jsem v umělém spánku a na dýchacích přístrojích.

PŘEŽIL JSEM.

Probudil jsem se a uzdravil. A dokonce za 3 týdny. I přesto, že to se mnou lékaři vzdávali. Učil jsem se sice znovu chodit a nebyl jsem schopen unést ani kartáček na zuby, ale změna myšlení mi opět zachránila život.

Ve své poradně učím, že nemoci a bolesti jsou naši přátelé. Přátelé, kteří nás varují, abychom změnili svůj život k lepšímu. Dokud je čas.

Pokud to uděláme a spojíme svou práci na sobě s uměním správných lékařů, mohou naši přátelé – nemoci – klidně odejít. Mě se to zatím vždy podařilo. Na každém z nás záleží, zda si od nemoci dáme říci, či ne.

Tak se na vás těším, podíváme se spolu nemocím pěkně zblízka na zoubek, chcete? 😊


Téma 2) Tajemství minulých životů

Existují vůbec? A jak minulé životy fungují? Co vám mohou odhalit? Jak je využít pro zlepšení života současného? Podle čeho můžete rozpoznat své minulé životy? A proč si je vlastně nepamatujeme? Stačí k jejich kompletnímu odhalení kineziologie?

Na tyto otázky vám odpovím jako specialista na minulé životy s velmi bohatými zkušenostmi v této oblasti.

Dozvíte se vše, co vám o minulých životech ještě neřekli.

Objevit a pochopit své minulé životy vám velmi pomůže pochopit svůj život současný. Pomůže pochopit, kdo jste, kam jdete a proč. Díky pochopení minulých životů najdete kořeny vašich současných problémů a odhalíte souvislosti, které by vás jinak ani nenapadly.

Pak pochopíte, že to, co se vám právě teď děje, má velký význam a smysl, i když to tak zrovna nevypadá. A toto pochopení vám dá správnou orientaci ve vašich dnešních problémech a do dalšího života sílu jít dál.

Sám jsem si tuto zkušenost mnohokrát prožil a úspěšně vyzkoušel na vlastní kůži i s klienty ve své poradně.

Tak přijďte a osvoboďte se od všeho, co vás trápí. Ať vám radost zase naplní vaše dny 😊.

Ke konci projdeme i vaše konkrétní dotazy a dostanete konkrétní odpovědi.


Téma 3) Vztahy s dětmi, v práci, doma, s partnerem nebo v rodině

Proč si nerozumíme? A proč nám ti druzí nerozumí a nechtějí rozumět?

Děláme chybu my nebo oni? A kde děláme chyby? Proč vás ti, na kterých vám záleží, neslyší a co s tím?  A jak s nimi správně komunikovat?

Jde změnit jednání partnera? A jak na to?

Chcete se rozvést v klidu a míru? Jak správně ukončit vztah? Jak říct, že dál už takhle ne! A jak se rozvést, aby neutrpěly vaše děti?

Vím, jak na to. Vždy existuje řešení a společně ho najdeme. Sám jsem vychoval 5 dětí, z toho 3 osvojené, úspěšně prošel 2 rozvody a žiji spokojený život plný hezkých vztahů a radosti z naplnění.

Tak přijďte a osvoboďte se i vy od všeho, co vás trápí. Ať vám radost zase naplní vaše dny 😊.

Ke konci projdeme i vaše konkrétní dotazy a dostanete konkrétní odpovědi.


Téma 4) Sebeláska a jak ji v sobě najít?

Sám jsem ji dlouho hledal a nakonec fakt našel. Hurá 😊.

Se sebeláskou je to jako s houbami. Je jich mnoho druhů a ne každá houba je jedlá. Stejně tak je mnoho druhů sebelásky a ne každá sebeláska léčí tělo, duši a srdce. Ne každá je ta pravá. Jenže jak to rozpoznat? Jak najít tu pravou?

Toto téma je pro váš spokojenost ve vztazích i práci jedno z nejdůležitějších.

Tak přijďte a osvoboďte se od svých starostí a trápení. Ať vám radost zase naplní vaše dny 😊.

Ke konci projdeme i vaše konkrétní dotazy a dostanete konkrétní rady, návody a odpovědi.


Pro vybranou přednášku pište na info@astrovikend.cz nebo do komentářů na www.facebook.com/astrovikend nebo sms ve tvaru TEMA 1, TEMA 2, TEMA 3, TEMA 4 na tel +420 603 829 222.

Kdo je Milo Mahdall?

Poutník na cestě věčností. Nejstarší duše, muž s rozšířeným vnímáním a viděním i tam, kam běžně lidé nevidí.

Vizionář, terapeut a člověk, který svým energetickým léčením odstraňuje bloky a bolesti mysli, duše i těla. Pomáhá lidem najít odpovědi na nejdůležitější otázky smyslu jejich života: Kdo jsem, proč tu jsem a kam mám jít? Jak si srovnat život, vztahy i kariéru. Jak v sobě najít radost, odpuštění, lásku, sebelásku, spokojenost? A hlavně jak si splnit své cíle a to, o čem člověk sní a po čem touží.

Milo už v roce 2013 předpověděl momentální světové krize a problémy, přírodní katastrofy, které se dnes dějí, rozpadání velkých firem, které se začíná dít, v roce 2014 předpověděl Covid, pád Bitcoinu i zlata, který nyní probíhá. Předpověděl i znehodnocení peněz, které se stalo a další významné události, které se už staly a teprve stanou ve světě i u nás. Roky předem prognózoval i vážnou nemoc Gotta, Putina, Zemanův zdravotní stav a už v roce 1994 předpovídal třeba i to, co se teprve dnes děje s důchody.

Kontakt a více informací o Milovi:
www.mahdall.com
telefon: 607 842 843
mail: milo@mahdall.com

Účast na festivalech

Astrovíkend Brno
sobota, 21.10.2023 od 10:15 do 11:00 - Klubovna 20
Vstupné: 80 Kč
Lidická 50, Brno-střed-Černá Pole
Brno (21.-22.10.)

Brno Lužánky

Astrovíkend Zámek Litomyšl
sobota, 04.11.2023 od 10:15 do 11:00 - Seminární sál
Vstupné: 80 Kč
Jiráskova 93, Záhradí, Litomyšl
Zámek Litomyšl (04.-05.11.)

Zámek Litomyšl

Lektor

Milo Mahdall
Kdo je Milo Mahdall? Jsem poutník na cestě věčností. Terapeut a vizionář napojený na informace z Akáši a od Stvořitele. Jsem jedna z nejstarších duší. I proto jsem prošel velmi tvrdou školou života. Takovou si má duše vybrala jako závěrečnou...