Srdce ve Světle

Michal Kroulík

Základ duchovního vzestupu, vliv sebelásky potažmo naší vibrace na události okolo nás, na vztahy, na hledání partnerky-partnera. Jednoduché cvičení pro přijmutí sebe sama.

Karty Světelné pomoci. Pro zlepšení učení, vnímaní informací z více zdrojů, podpory intuice při učení, chápání učiva a přicházejících informací nejen pro děti jsem vytvořil Knižní Světelné záložky.

Michal Kroulík – několik let již pracuji se Světlem (někdy se této vibraci říká Božská Láska). Po letitých zkušenostech s používáním Světla a prací s ním s posíláním záměru Lásky, Odpuštění, Inspirace, Božského láskyplného objetí a dalších na dálku na nosné vlně Světla (požehnání se záměrem), či jen pomáháním s uzdravením(požehnání se záměrem), jsem vytvořil „Karty Světelné pomoci“. Pro zlepšení učení, vnímaní informací z více zdrojů, podpory intuice při učení, chápání učiva a přicházejících informací nejen pro děti jsem vytvořil Knižní Světelné záložky. Vše jsem předem otestoval dobrovolníky a dovoluji si je dále prezentovat a prodávat.

Zjistil jsem, že mohu cokoliv, i nakreslený obrázek proměnit na „tlačítko“ s jehož pomocí lze aktivovat potřebný záměr k pomoci v nastalé situaci, či problému. Nosnou vlnou i vykonavatelem daného záměru je Světlo, které upraví události, „náhody“, i to, co se dané bytosti děje, i její pohled na danou událost, či věc. Světlo je samo o sobě inteligentní a když jedná, tak komplexně. Jde za příčinou či příčinami, ať už jsou kdekoliv. Samozřejmou součástí je to, že přijímající bytost chce tyto změny přijmout a je jim přístupná. Nic nejde proti vůli přijímajícího, proti jeho Duši, proti Bohu, ani všem zúčastněným.

Účast na festivalech

Astrovíkend Zámek Litomyšl
neděle, 06.11.2022 od 10:00 do 10:45 - Kongresový sál
Vstupné: 80 Kč
Jiráskova 93, Záhradí, Litomyšl
Zámek Litomyšl (05.-06.11.)

Zámek Litomyšl

Astrovíkend Zámek Litomyšl
sobota, 20.05.2023 od 14:30 do 15:45 - Seminární sál
Vstupné: 80 Kč
Jiráskova 93, Záhradí, Litomyšl
Zámek Litomyšl (20.-21.05.)

Zámek Litomyšl

Lektor

Michal Kroulík
Energetické dřevěné výrobky. Sebeláska, sebepřijetí – něco, s čím mnozí z nás bojují, a přitom je to velice důležitá součást našeho života. Mnoho z nás zapomíná na první schod Cesty, který je tím nejdůležitějším a nejzákladnějším. Sebeláska, je jak stavební...