Zajímá Vás, proč se jiným přání plní a právě Vám ne?

Milo Mahdall

Chcete vědět, proč se vám neplní vaše sny, cíle a přání? Rádi byste věděli, jak si správně přát, aby vám to fungovalo? Odhalím vám tajemství, kterými si blokujete větší peníze, lásku, úspěch, kariéru a splnění toho, po čem toužíte.

KONEC MÝTŮ A POLOPRAVD! MÁM PRO VÁS JASNÉ ODPOVĚDI A KONKRÉTNÍ ŘEŠENÍ.

Co myslíte? Je skutečně pravda to, co se o tom, jak si správně přát, píše a říká? A co když ne úplně? Fakt funguje, že vesmír to pro vás zařídí a ono se to stane? Opravdu platí: Přej si to nejlepší a dostaneš to?

BĚHEM SETKÁNÍ DOSTANETE I ODPOVĚDI NA VAŠE OTÁZKY. Stačí otázku napsat a těsně před přednáškou ji odeslat formou SMS na číslo 607 842 843.

O Milovi

Pro někoho vizionář, průvodce transformací a vědomý člověk s rozšířeným vnímáním.  Pro jiné zase zkušený muž, věštec či médium, které lidem zprostředkovává kontakt s jejich duší a Bohem v nás i kolem nás.

Milo pomáhá najít odpovědi na otázky: Kdo jsem, proč tu jsem a kam mám jít? Pomáhá lidem najít ta správná řešení a ukončit tak jejich trápení. To proto, aby se i vám lépe a radostněji žilo. Taky co chtít víc, že?

Těším na setkání…     Milo 🙂

www.mahdall.com
telefon: 607 842 843
mail: milo@mahdall.com

Účast na festivalech

Astrovíkend Zámek Litomyšl
sobota, 20.05.2023 od 15:15 do 16:00 - Knihovna
Vstupné: 120 Kč
Jiráskova 93, Záhradí, Litomyšl
Zámek Litomyšl (20.-21.05.)

Zámek Litomyšl

Lektor

Milo Mahdall
Kdo je Milo Mahdall? Jsem poutník na cestě věčností. Terapeut a vizionář napojený na informace z Akáši a od Stvořitele. Jsem jedna z nejstarších duší. I proto jsem prošel velmi tvrdou školou života. Takovou si má duše vybrala jako závěrečnou...