Život v posvátném čase skrze mayský kalendář Tzol‘kin a Strom Života

Posvátný kalendář Tzol’Kin je nejcennější dědictví Mayských předků naši generaci. Je to tajemství matematiky a astrologie spojené do posvátného cyklu energií, který řídí naše životy v souladu s tepem Galaxie a planety Země. Strom Života je tradiční mayský průvodce Vašim životem od kolébky až do smrti – mapa probuzení Vašeho osobního vědomí.

Co vám přednáška dá?

Poznáním moudrosti posvátného cyklu energií Tzol’Kin se můžete dozvědět více sami o sobě, o Vaši osobní cestě životem. Když žijeme v souladu s přirozeným tepem Galaxie, můžeme se odpoutat od omezení mechanického času a vstoupit do kouzelného, posvátného času, kdy se mohou dít zázraky a velké léčení.

Moudrost od jednoho z posledního starších z kmene K’iche z Guatemaly, Taty Pedra Cruz Garcia vám předá jeho následovník a Mayský strážce času Patrik Josífko.

Účast na festivalech

Astrovíkend Praha
sobota, 06.10.2018 od 16:30 do 18:00 - Sál 1
Vstupné: 80 Kč
Výstaviště, Praha 7
Praha (06.-07.10.)

Praha Výstaviště Holešovice - Křižíkova fontána

Lektor

O šamany a šamanské léčení jsem se začal zajímat pod tlakem mnoha životních zvratů od roku 2009. Od té doby jsem se setkal s mnoha šamany a průvodci na duchovní cestě, kteří mne nějak obohatili. S moudrostí starých Mayů jsem se...