Patrik Josífko

O šamany a šamanské léčení jsem se začal zajímat pod tlakem mnoha životních zvratů od roku 2009. Od té doby jsem se setkal s mnoha šamany a průvodci na duchovní cestě, kteří mne nějak obohatili.

S moudrostí starých Mayů jsem se poprvé seznámil u překrásného jezera Atitlán v Guatemale zkraje roku 2012. Tento rok byl významný nejen pro Maye, ale podle jejich poselství i pro všechny vědomé bytosti na naši planetě. Moudrost mayského staršího Taty Pedra Cruz Garcia i samotné rituály posvátných ohňů nás natolik okouzlily, že jsme společně s přítelem Dominikem Tetíkem přivedli Tatu Pedra v následujících letech i k nám do Čech a na Moravu.

Postupně jsem se stal jsem se nejen učedníkem mayské moudrosti a rituálů, ale začal jsem také sdílet nabyté znalosti a zkušenosti s ostatními skrze přednášky, workshopy a osobní výklady Stromu Života.

Několikrát do roka také vedu ceremonie posvátných mayských ohňů, kdy můžeme společně vstoupit do posvátného času a propojit se se všemi léčivými energiemi Tzol’Kin.

Život v posvátném čase skrze mayský kalendář Tzol‘kin a Strom Života

Posvátný kalendář Tzol’Kin je nejcennější dědictví Mayských předků naši generaci. Je to tajemství matematiky a astrologie spojené do posvátného cyklu energií, který řídí naše životy v souladu s tepem Galaxie a planety Země. Strom Života je tradiční mayský průvodce Vašim...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: