Pension Paseka

Pension se nachází na rohu Smetanova náměstí a Váchalovy ulice v Litomyšli. Nabízíme Vám ubytování ve stylových apartmánech a příjemně zařízených pokojích. Kapacita pokojů se pohybuje mezi jedním a čtyřmi lůžky. Celková kapacita pensionu je šestnáct lůžek. Recepce Pensionu Paseka se nachází v Hotelu Aplaus. Snídaně není obsažena v ceně ubytování, ale je možné si ji zakoupit při rezervaci ubytování v Hotelu Aplaus, kde se snídaně současně i podávají. Součástí Hotelu Aplaus je restaurace Bohém se salonkem, café-bar Muuza i venkovní posezení na terase u Klášterních zahrad, s nimiž Hotel Aplaus sousedí.

Pension vznikl v roce 1998, kdy byl původně městský dům na popud nakladatele Ladislava Horáčka rekonstruován a fasáda restaurátory vyzdobena sgrafity z knihy Krvavý román od Josefa Váchala. V roce 2011 proběhla rekonstrukce zadní části domu, kde se dnes v přízemí nachází zmíněná literární kavárna Na sklípku se zahrádkou a v prvním patře tři nové pokoje. V sekci ubytování tohoto webu naleznete detailní popis jednotlivých pokojů a jejich vybavení.

V našem pensionu nabízíme ubytování ve dvou typech pokojů. V přední části objektu se nacházejí čtyři prostorné apartmány s vybavenou kuchyňkou a v zadním traktu pak tři jednoduché pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, mají samostatnou koupelnu s toaletou, sprchovým koutem či vanou. Na každém pokoji je televize, pevné připojení k internetu a výběr kvalitní literatury z produkce nakladatelství Paseka.

Recepce Pensionu Paseka se nachází v Hotelu Aplaus. Snídaně není obsažena v ceně ubytování, ale je možné si ji zakoupit při rezervaci ubytování v Hotelu Aplaus, kde se snídaně současně i podávají. Snídaně se podávají v časech: PONDĚLÍ až PÁTEK – 7:00 – 10:00, SOBOTA a NEDĚLE 8:00 – 10:00. Cena za snídani: 160,- Kč / osobu.

Hostům pensionu je zdarma k dispozici parkování za domem, případně na náměstí před pensionem.

V celém objektu je zdarma wifi připojení k internetu.

Příjezd (check-in) od 15:00 hodin

Odjezd (check-out) do 10:30 hodin

Adresa: Smetanovo náměstí 127, Litomyšl, 570 01

Telefon: 731 173 543

Email: rezervace@pensionpaseka.cz

Webové stránky: http://www.pensionpaseka.cz/