Penzion V Podzámčí

Jsme rodinný penzion a své služby poskytujeme hostům od roku 2009. Naši hosté oceňují ubytování v útulných, stylově zařízených pokojích. Jednou z velkých předností našeho penzionu je také poloha v klidné ulici cca 100 metrů od historického centra a výhled na renesanční zámek-UNESCO. Jistě oceníte, že při pobytu v našem penzionu nebudete rušeni projíždějícími automobily, hlukem z restaurací apod..

Penzion V Podzámčí svým hostům nabízí dva dvoulůžkové pokoje, jeden třílůžkový pokoj a rodinný apartmán. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením – sprchou, WC a umyvadlem. Dále je na pokojích k dispozici minibar, TV+SAT. Rodinný apartmán je vybaven třemi lůžky a dvěma pohovkami, které lze použít jako přistýlky. Nechybí koupelna s rohovou vanou, WC, vybavená kuchyňka s vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a chladničkou. TV+SAT. V letním období klimatizace. Připojení k Internetu – WiFi nebo kabelem. Hostům je k dispozici společenská místnost, kde se podávají snídaně. Zde je hostům k dispozici chladnička, kávovar, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, talíře, sklenice, příbory atd.. Ve vzdálenosti asi 100 m od penzionu se nachází historické náměstí, kde jsou restaurace poskytující celodenní stravování. Při domluvě zajistíme rezervaci. V penzionu je k dispozici výběr kvalitních vín. Snídaně podáváme formou bufetu nebo obložených talířů.

Příjezd (check-in) od 14:00 hodin, případně dle dohody.

Odjezd (check-out) do 10 hodin, případně dle dohody.

Parkování je zdarma přímo před penzionem nebo na přilehlém parkovišti zdarma. Možnost úschovy kol a parkování motorek v oploceném prostoru.

Adresa: A.Tomíčka 6, Litomyšl, 570 01

Telefon: 603 905 842; 605 590 540

Email: recepce@penzion-litomysl.cz

Webové stránky: https://www.pension-litomysl.cz/