Jana Pozlovská

Jmenuji se Jana Pozlovská a jsem lektorkou a konzultantkou v oblasti osobního rozvoje a zdravého životního stylu.

V současné době se zaměřuji hlavně na projekt správného vidění bez brýlí, který vznikl na základě mých osobních zkušeností s nošením brýlí a následným hledáním a úspěšným využitím alternativní metody, jak znovu vidět bez brýlí a bez nutnosti absolvovat nákladnou operaci očí.

Mým přesvědčením je, že si každý zaslouží prožívat svůj život šťastně a spokojeně a v plném zdraví a psychické i fyzické pohodě. Proto se o své znalosti a zkušenosti ráda podělím s těmi, kteří mají chuť naslouchat a kteří věří, stejně jako já, že si svůj život utváříme a máme za něj 100% zodpovědnost. A ráda přivítám i ty, kteří alespoň tuší, že jsou i jiné způsoby, jak svůj život zlepšit. A kteří vidí, že to, co je nám předkládáno jako obecná či oficiální pravda, v řadě případů až tak úplně nefunguje a mají chuť zkoumat a vyzkoušet si, jak jinak by to mohlo být.

Zlepšení zraku přirozeným způsobem je jednou z možností, jak si toto vše jednoduše vyzkoušet. ?

Bystrý zrak bez brýlí

Patříte k těm, kteří se bez brýlí neobejdou? Bez brýlí si nepřečtete jídelníček v restauraci, jízdní řád na zastávce, knížku, kterou si vezete s sebou, noviny,… ? Nebo naopak bez brýlí nepoznáváte na ulici své známé, máte problém s orientací? Všimli jste...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: